Wideomarketing - warsztaty online z Google Firmy Jutra

Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów!
  • 13 lutego, 11:00 - 12:30, ONLINE!
Dawka praktycznej wiedzy przydatnej dla każdego, kto chce zaistnieć w przestrzeni internetowej!
Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się:
  • jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu - na stronę internetową oraz social media,
  • jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo,
  • na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców.
Omówimy wymagania techniczne, dajemy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.
Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą lub już ją prowadzących, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.
Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.
Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Andrzejewski związany z branżą marketingu internetowego od czasów studiów. Chcąc poszerzać umiejętności e-marketingowe, nabył dodatkową wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Od lat zajmuje się szkoleniem i konsultowaniem z arkan internetu różnych grup odbiorców.