Gwiazdkowa Loteria Prezentów!

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Najserdeczniej zapraszamy do wzięcia udziału w Gwiazdkowej Loterii Prezentów! Mamy dla Was 5 zaproszeń o wartości 200zł na zakupy do stacjonarnego sklepu sportowego Sportano, przy ul. Malborskiej 47 na warszawskim Targówku. Nie jest to zwykły sklep!

microsoftteams-image_66.pngotwarcie_sportano_035.jpg

Znajdziecie w nim produkty 600 topowych marek, a także:

55 stanowisk z tabletami do przeglądania oferty dostępnej stacjonarnie oraz tej dostępnej online, z bezpośrednią dostawą do domu,

sekcja bike fitting, gdzie można skonfigurować i dopasować rower do budowy i wymogów użytkownika,

sztuczna ścieżka outdoor, do testowania obuwia trekkingowego, turystycznego i biegowego,

jedyny w Warszawie symulator jazdy na nartach i snowboardzie,

sekcja bieżni i fitness, oferujące możliwość testowania bieżni sportowych wiodących marek; warsztat serwisowy dla sprzętu zimowego i letniego

możliwość odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym, dzięki usłudze Reserve & Collect.

ZASADY UDZIAŁU W GWIAZDKOWEJ LOTERII PREZENTÓW:

• W losowaniu mogą wziąć udział studenci II i III roku studiów 1. stopnia, I i II roku studiów 2. stopnia oraz IV i V roku studiów jednolitych, którzy jeszcze NIE KORZYSTALI Z OFERTY BIURA KARIER w ramach projektu unijnego „Impuls do doskonałości – na drodze do rozwoju”.
  • Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest prawidłowe wypełnienie linków: linku zgłoszeniowego (w którym zachęcamy Was też do skorzystania z jednego z działań realizowanych przez Biuro Karier) i linku projektowego, umieszczonych na końcu posta.
  • Numerem losowanym będzie numer danej osoby widoczny na liście zgłoszeniowej.
  • Losowanie, w obecności trzyosobowej komisji, odbędzie się 20 grudnia, o godz. 10:00.
  • Wyniki losowania zostaną od razu opublikowane na profilu Biura Karier AWF Warszawa na FB. Podane zostanie imię i pierwsza litera nazwiska osób wylosowanych. Informacja o wygranej zostanie także przesłana bezpośrednio do zwycięzców mailem oraz smsem.
  • Po nagrodę (vouchery o wartości 200zł) należy zgłosić się OSOBIŚCIE do Biura Karier – budynek główny, II piętro, pok. 323, do 21 grudnia, do godz. 15:00.
  • W przypadku nie zgłoszenia się po nagrodę w podanym terminie, otrzymuje ją kolejna osoba z listy zgłoszeniowej. Osoba ta także ma czas na zgłoszenie się po odbiór nagrody do godz. 15:00 następnego dnia.

Zróbcie sobie lub komuś bliskiemu fajny prezent gwiazdkowy w sklepie Sportano na Targówku! Vouchery można zrealizować TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM.

LINK ZGŁOSZENIOWY: https://docs.google.com/forms/d/1_ISFxHF0YIgjtBwaLKpt44xqXNYIE8tpcUi62mt2Rho/edit

LINK PROJEKTOWYhttps://form.jotformeu.com/90678737443368?fbclid=IwAR1c-ShY2VyMn-6UyQxlVaEo5avMW67UgR0U9SyaaOqZrJJCIgVUqabTFN0

Link projektowy jest to nasz link wewnątrzuczelniany, chroniony, z którego dane trafiają wyłącznie do dokumentacji projektu unijnego „Impuls do doskonałości – na drodze do rozwoju”. Skorzystało już z niego ponad 400 studentów naszej uczelni.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Karier: biurokarier@awf.edu.pl.